Zestawy kreatywny plastyczny - jaki wybrać?Kreatywne zestawy plastyczne to znakomity sposób na rozbudzanie dziecięcej fantazji i rozwijanie zdolności manualnych szkraba. Kolorowanie, składanie, naklejanie, stemplowanie oraz łączenie małych elementów w niebanalną całość pozytywnie wpłynie na wyobraźnię dziecka, zapewniając mu przez długi czas wspaniałą rozrywkę. Jakie zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę? Co warto podarować brzdącowi na święta, urodziny czy jakąkolwiek inną okazję? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 propozycji.

Czytaj więcej...

Walentynki to jedna z bardziej z wyjątkowych okazji w roku, kiedy to chcemy zapewnić swojej drugiej połówce miło spędzony czas. Zależnie od preferencji danej osoby zdecydujemy się na taką formę rozrywki, która najbardziej jej odpowiada. Więcej możliwości mamy, kiedy możemy zaplanować randkę poza domem. Co w przypadku, kiedy zdecydujemy się na pozostanie w swoim domu? Postarajmy się wówczas o stworzenie odpowiedniej atmosfery z pomocą ręcznie wykonanych dekoracji.

Czytaj więcej...

Producenci klocków LEGO już od dawna udowadniają, że nie są one przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Dorośli również mogą doskonale bawić się, tworząc różnego typu konstrukcje, a jednocześnie mogą wykorzystywać klocki LEGO do innych celów. Oto 3 sposoby na ciekawe podejście do tematu i wykorzystanie klocków LEGO do nietypowych czynności.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na krótką, nostalgiczną podróż do przeszłości. Czy jedna z uniwersalnych, życiowych prawd – "pantha rei" – dotyczy także klocków LEGO®? Jak potoczyły się losy różnych serii, które czasy świetności miały ponad 20 lat temu?

Czytaj więcej...

Obraz nad łóżkiem w sypialni to chyba jedna z najbardziej klasycznych ozdób. Pobudza wyobraźnię, wprowadza do wnętrza odpowiedni niuans, zgrabnie ukryty za nastrojem i stylem wybranej grafiki oraz poświadcza o Twoim osobistym guście. Zastanawiasz się, jakie dzieło sprawdzi się najlepiej w tej roli? Wybór ponadczasowych rozwiązań wcale nie jest oklepany. Zwłaszcza gdy wyraża konkretny zamiar aranżacyjny i znaczeniowy. Poznaj najpopularniejsze wzory wydruków na płótnie, które wniosą do Twojej sypialni nutę tajemniczości!

Czytaj więcej...

Dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo ciekawe świata, lubią poznawać, doświadczać, uczyć się nowych, ciekawych rzeczy. Dlatego w tym wieku najłatwiej uczyć dziecko poprzez zabawę. Nawet w przypadku nieco bardziej wymagających dzieci doskonale sprawdzą się edukacyjne zabawki.

Czytaj więcej...