Przygotowania do egzaminu maturalnego większość uczniów rozpoczyna wraz z początkiem ostatniego roku szkolnego. Niewątpliwie jest to ostatni moment, aby mieć wystarczającą ilość czasu do powtórzenia wszystkich niezbędnych wiadomości oraz ich utrwalenia.

Czytaj więcej...

Jak wybrać prezent dla 10 latki? To pytanie często zadają sobie rodzice, którzy mają w domu dziecko w tym wieku. Prezenty przekazujemy pociechom w dniu ich urodzin, świąt, czy też na Dzień Dziecka. Musimy przy tym zastanowić się, co dziecko lubi i jakie ma zainteresowania. 10 lat to już poważny wiek, jednakże dziewczynki w tym wieku nadal lubią się bawić, najchętniej tworząc własne projekty. Przyjrzyjmy się temu, jakie prezenty dla 10 latki są godne uwagi.

Czytaj więcej...

Zestawy kreatywny plastyczny - jaki wybrać?Kreatywne zestawy plastyczne to znakomity sposób na rozbudzanie dziecięcej fantazji i rozwijanie zdolności manualnych szkraba. Kolorowanie, składanie, naklejanie, stemplowanie oraz łączenie małych elementów w niebanalną całość pozytywnie wpłynie na wyobraźnię dziecka, zapewniając mu przez długi czas wspaniałą rozrywkę. Jakie zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę? Co warto podarować brzdącowi na święta, urodziny czy jakąkolwiek inną okazję? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 propozycji.

Czytaj więcej...

Walentynki to jedna z bardziej z wyjątkowych okazji w roku, kiedy to chcemy zapewnić swojej drugiej połówce miło spędzony czas. Zależnie od preferencji danej osoby zdecydujemy się na taką formę rozrywki, która najbardziej jej odpowiada. Więcej możliwości mamy, kiedy możemy zaplanować randkę poza domem. Co w przypadku, kiedy zdecydujemy się na pozostanie w swoim domu? Postarajmy się wówczas o stworzenie odpowiedniej atmosfery z pomocą ręcznie wykonanych dekoracji.

Czytaj więcej...

Producenci klocków LEGO już od dawna udowadniają, że nie są one przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Dorośli również mogą doskonale bawić się, tworząc różnego typu konstrukcje, a jednocześnie mogą wykorzystywać klocki LEGO do innych celów. Oto 3 sposoby na ciekawe podejście do tematu i wykorzystanie klocków LEGO do nietypowych czynności.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na krótką, nostalgiczną podróż do przeszłości. Czy jedna z uniwersalnych, życiowych prawd – "pantha rei" – dotyczy także klocków LEGO®? Jak potoczyły się losy różnych serii, które czasy świetności miały ponad 20 lat temu?

Czytaj więcej...